Billa - acidofilné mlieko v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt acidofilné mlieko plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na acidofilné mlieko a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt acidofilné mlieko za výhodnú cenu 1,09 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok acidofilné mlieko chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Rajo Acidko rôzne druhy 950 g - bežná cena 1,65  
1,09 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Acidofilné mlieko v letákoch Billa

 

Acidofilné mlieko - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt acidofilné mlieko a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt acidofilné mlieko ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt acidofilné mlieko práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt acidofilné mlieko v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Terno, Metro, FRESH, Sintra, COOP Jednota, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: aku píla na konáre, autovysávač, Aroso, aku fukár, aku nabíjačka, Autopríslušenstvo, ACC® LONG, aku leštička, Autobatérie a nabíjanie, aku zameriavací laser. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – acidofilné mlieko

Najnovšie letáky