Akcia Alcon, Alcon cena

Aktuálne letáky

Produkt aktuálne nie je v akcii žiadneho predajca

Hľadáte alcon v akcii? Ak áno, potom pravdepodobne často premýšľate nad tým, ako pri nákupe tovaru ako je alcon ušetriť. Na stránkach Kompaszliav.sk vieme o všetkých akciách na alcon, vieme pre vás nájsť tie najlepšie zľavy pre alcon alebo keď bude alcon vo výpredaji, u nás sa o tom zaručene dozviete ako prvý. Na tejto stránke je prehľad všetkých letákov, v ktorých môžete nájsť skvelé ceny pre alcon. Ak teda chcete naozaj ušetriť, stačí kliknúť na jeden z letákov nižšie a pozrieť sa, za koľko ho váš obľúbený obchodník - ponúka. Aby ste mali hľadanie v zľavách jednoduchšie, môžete si v nájdených letákoch vyfiltrovať len tie, ktoré patria konkrétnemu predajcovi. Zakliknite Dr. Max, - alebo - a zobrazia sa len letáky tohto obchodníka. Ale nezabudnite, že na Kompaszliav.sk máme aj akcie na iné produkty. Skúste napríklad zistiť, ako výhodne môžete nakúpiť tento váš obľúbený tovar: acidofilné mlieko, aku kombinované kladivo, additiva vitamin, adidas, aditívum super benzin.


Archívne letáky

Dr. Max

Leták Dr. Max - 1.9.2019 - 30.9.2019 - Produkty v akci - alcon, cukor, parodontax, systane, krém, kvapky, hp, sprej, corega.

Platnosť

1.9. - 30.9.2019
Platný vo všetkých predajniach Dr. Max

Dr. Max

Leták Dr. Max - 1.6.2019 - 30.6.2019 - Produkty v akci - alcon, cemio kamzík, systane, zinok, kúra, lutein, krém, kvapky, olej, prostamol, scholl, šatka, darček, ponožky.

Platnosť

1.6. - 30.6.2019
Platný vo všetkých predajniach Dr. Max