Billa - antibakteriálny gél v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt antibakteriálny gél plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na antibakteriálny gél a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Antibakteriálny gél - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Sanytol dezinfekčný gél 75 ml - bežná cena 2,89 1 l = 38,534 € billa bonus   NEPLATNÝ LETÁK
2,15 €
Billa
 
Billa
Dettol dezinfekčný gél na ruky 50 ml bežná cena 3,59 -   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
Billa
 
Billa
Dettol - antibakteriálny gél na ruky 50 ml   NEPLATNÝ LETÁK
2,49 €
Billa
 
Billa
Lilien antibakteriálny gél na ruky 200 ml - bežná cena 3,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
Billa
 
Billa
Kalyp antibakteriálny gél na ruky 500 ml - bežná cena 11,99   NEPLATNÝ LETÁK
6,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt antibakteriálny gél a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt antibakteriálny gél ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt antibakteriálny gél práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt antibakteriálny gél v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad 101 Drogerie, Metro, Retrogéria, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: aku píla na konáre, autovysávač, Aroso, aku fukár, aku nabíjačka, Autopríslušenstvo, ACC® LONG, aku leštička, Autobatérie a nabíjanie, aku zameriavací laser. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Antibakteriálny gél - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia