Nahrajte chýbajúci leták

Leták Asko Nábytok - str. 17 *

Leták Asko Nábytok - str. 17 *

1 ... 17 ... 49
Leták Asko Nábytok - Produkty v akcii - poťah, jedálenský stôl, stôl, rozkladacia pohovka, pohovka, sedačka, konferenčný stolík, stolík. Strana 17.
1 ... 17 ... 49

Prelistujte si tento leták obchodu Asko Nábytok platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 48 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Bývanie a záhrada. Tento leták predajne Asko Nábytok ponúka zľavy na viac ako 145 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Asko Nábytok, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 48. Na aktuálnej strane nájdete akcie na poťah, jedálenský stôl, stôl, rozkladacia pohovka, pohovka, sedačka, konferenčný stolík, však Asko Nábytok v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad sedacia súprava, pohovka, sedačka, umývadlo, poťah, sedacia súprava, pohovka, dvojlôžko, jednolôžko. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Asko Nábytok, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Asko Nábytok:

Produkty v tomto letáku

 
M TÉ A 2 Rozkladacia pohovka Letty od 979,90 € Rozmery a tvar Účel a funkcia Vyhovuje vám súčasné rozloženie nábytku? Neradi meníte svoje zabehnuté zvyky a cestičky? Potom zachovajte umiestnenie aj tvar a sústreďte sa na dizajn, poťah a nové funkcie. Nie ste spokojní s tým, ako to funguje? Vezmite to od podlahy, respektíve od sedačky a zmeňte váš priestor k lepšiemu. Či tak alebo onak, znovu premerajte priestor, údaje si zapíšte, ideálne zakreslite do plánika. Nezabudnite na zásuvky, káble, rozdielnu výšku podláh, umiestnenie potrubia, výšku okien alebo smer otvárania dverí. Obria sedačka je sen nás všetkých, ale je fajn, ak sa k nej dá aj normálne dôjsť, aby bolo nevyhnutné skákať cez konferenčný stolík alebo podliezať jedálenský stôl. Vyberáte viacmenej dekoratívny kus, ktorý vás má reprezentovať? Pohovka môže byť súčasťou vašej firmy, ordinácie alebo kancelárie, ale dizajnový kúsok môže zdobiť aj váš domov. Skúste solitér z našej titulnej strany (obr. 3 strana 17) evokujúci škandinávsky minimalizmus, alebo nadčasovo elegantnú pohovku, ktorá je navyše rozkladacia (obr. 2 strana 17). V prípade, že nemáte dostatok úložných priestorov, vyberte sedačku, ktorá vám pomôže aj s riešením tohto problému. Ideálna schovávačka pre „televíznu” deku alebo sadu spoločenských hier (obr. 1 strana 16). 3 Pohovka Molde od 689,90 € 17

Asko Nábytok letáky

TOP letáky a katalógy