Akcia Benátová tyčinka, Benátová tyčinka cena

Aktuálne letáky

Produkt aktuálne nie je v akcii žiadneho predajca

Hľadáte benátová tyčinka v akcii? Ak áno, potom pravdepodobne často premýšľate nad tým, ako pri nákupe tovaru ako je benátová tyčinka ušetriť. Na stránkach Kompaszliav.sk vieme o všetkých akciách na benátová tyčinka, vieme pre vás nájsť tie najlepšie zľavy pre benátová tyčinka alebo keď bude benátová tyčinka vo výpredaji, u nás sa o tom zaručene dozviete ako prvý. Na tejto stránke je prehľad všetkých letákov, v ktorých môžete nájsť skvelé ceny pre benátová tyčinka. Ak teda chcete naozaj ušetriť, stačí kliknúť na jeden z letákov nižšie a pozrieť sa, za koľko ho váš obľúbený obchodník - ponúka. Aby ste mali hľadanie v zľavách jednoduchšie, môžete si v nájdených letákoch vyfiltrovať len tie, ktoré patria konkrétnemu predajcovi. Zakliknite Lidl, - alebo - a zobrazia sa len letáky tohto obchodníka. Ale nezabudnite, že na Kompaszliav.sk máme aj akcie na iné produkty. Skúste napríklad zistiť, ako výhodne môžete nakúpiť tento váš obľúbený tovar: bellinda, beliema, bel, beko, behúň.

Archívne letáky

Lidl

Leták Lidl - 12.8.2019 - 18.8.2019 - Produkty v akci - benátová tyčinka, pedro žuvačky, perník, trnavské furé, turecký med, žuvačky, snehulky, med, náplň, dekorácie, hašlerky, lentilky, bon pari, orion.

Platnosť

12.8. - 18.8.2019
Platný vo všetkých predajniach Lidl

Lidl

Leták Lidl - 13.5.2019 - 19.5.2019 - Produkty v akci - banány, benátová tyčinka, pikao, piknik, trnavské furé, turecký med, snehulky, med, kofila, dekorácie, hašlerky, bon pari.

Platnosť

13.5. - 19.5.2019
Platný vo všetkých predajniach Lidl

Lidl

Leták Lidl - 28.10.2019 - 3.11.2019 - Produkty v akci - benátová tyčinka, fa, perník, trnavské furé, žuvačky, snehulky, mila, hašlerky, cukríky, lentilky, gumené cukríky, bon pari, orion.

Platnosť

28.10. - 3.11.2019
Platný vo všetkých predajniach Lidl