Billa - BERTO v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt BERTO plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na BERTO a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt BERTO za výhodnú cenu 1,59 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok BERTO chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Berto Macík jemná saláma 90 g - bežná cena 1,99 1 kg = 22,111 € Cena s BILLA kartou  
1,59 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

BERTO v letákoch Billa

 

BERTO - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt BERTO a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt BERTO ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt BERTO práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt BERTO v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Terno, Sintra, COOP Jednota, KON-RAD, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: bubon, bravčové črevá, box na zátky, baranie črevá, baranie mäso, BenQ, Bananko, bravčové rezne, bezgluténová múka, bravčová tlačenka. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – BERTO

Najnovšie letáky