Black Friday - letáky a akcie

Pozrite si tu najnovšie letáky na Black Friday. Na našom webe Kompas Zliav máme najlepšie akcie a zľavy na produkty, ktoré si môžete kúpiť na Black Friday. Máme tu všetky akčné letáky od vašich obľúbených značiek a môžeme vám tak pomôcť ušetriť peniaze na Black Friday. Maximálne zľavy na Black Friday získate tu na webe Kompas Zliav.

Aktuálne nie sú žiadne platné letáky

Black Friday - Predajcovia

Nákupné šialenstvo je opät tu! S koncom novembra prichádza rovnako ako každý rok Black Friday. Čierny piatok je deň, na ktorý sa tešia všetci milovníci zliav, akcií a lacných nákupov. Hoci nejde o oficiálny sviatok, tak veľa ľudí obetuje aj deň dovolenky, aby mohlo byť včas u pultov obchodných reťazcov a supermarketov.

Tradícia megazliav a obrích výpredajov vznikla pochádza v USA, kde sa Black Friday rozbieha hneď po Dni vďakyvzdania. Rad obchodov sa otvára dlho pred bežnou otváracou dobou, mnohé vítajú netrpezlivých nakupujúcich hneď s úderom polnoci. V posledných rokoch sa do akcie zapojili aj internetové obchody a e-shopy. Jedna ponuka tak prebíja druhú a zľavy veľakrát dosahujú až 90 %.

Zľavy v rámci Black Friday sa týkajú takmer všetkého tovaru, lacnejšie tak nakúpite nielen elektroniku, ale tiež napríklad oblečenie, obuv, kozmetiku, hračky alebo športový tovar. Stačí sa pozrieť na akčnú ponuku obchodov ako Alza, hej.sk, Datart, Notino alebo Exisport.

Najnovšie letáky