Billa - borovička v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt borovička plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na borovička a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt borovička za výhodnú cenu 4,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok borovička chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
St. Nicolaus - Klasik vodka, tuzemský rum, gin, borovička 40 %, 0,5 l  
4,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Borovička v letákoch Billa

 

Borovička - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt borovička a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt borovička ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt borovička práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt borovička v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, Terno, KON-RAD, FRESH, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: bubon, bravčové črevá, box na zátky, baranie črevá, Balila, baranie mäso, BenQ, Bananko, bravčové rezne, bezgluténová múka. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – borovička

Najnovšie letáky