Billa - bravčové karé v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt bravčové karé plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na bravčové karé a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt bravčové karé za výhodnú cenu 3,89 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok bravčové karé chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Bravčové karé bez kosti chladené - cena za 1 kg bežná cena 6,19  
3,89 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Bravčové karé - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Bravčové karé bez kosti vcelku - veľké balenie cena za 1 kg bežná cena 5,29   NEPLATNÝ LETÁK
3,49 €
Billa
 
Billa
Bravčové karé bez kosti vcelku - Slovenská Farma v ochrannej atmosfére cena za 1 kg bežná cena 5,49   NEPLATNÝ LETÁK
4,39 €
Billa
 
Billa
Bravčové karé bez kosti vcelku - veľké balenie cena za 1 kg bežná cena 5,29   NEPLATNÝ LETÁK
3,39 €
Billa
 
Billa
Bravčové karé bez kosti vcelku - Slovenská farma v ochrannej atmosfére cena za 1 kg bežná cena 5,49   NEPLATNÝ LETÁK
4,39 €
Billa
 
Billa
Bravčové karé bez kosti vcelku - veľké baleniecena za 1 kgbežná cena 5,19   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt bravčové karé a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt bravčové karé ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt bravčové karé práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt bravčové karé v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, TESCO, Klas, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: bubon, bravčové črevá, box na zátky, baranie črevá, Balila, baranie mäso, BenQ, Bananko, bravčové rezne, bezgluténová múka. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Bravčové karé - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia