Billa - brokolica v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt brokolica plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na brokolica a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt brokolica za výhodnú cenu 0,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok brokolica chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Brokolica balená 500 g/1 ks - bežná cena 1,49  
0,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Brokolica v letákoch Billa

 

Brokolica - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt brokolica a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt brokolica ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt brokolica práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt brokolica v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad KON-RAD, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: bubon, bravčové črevá, box na zátky, baranie črevá, baranie mäso, BenQ, Bananko, bravčové rezne, bezgluténová múka, bravčová tlačenka. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – brokolica

Najnovšie letáky