Billa - Buitoni v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Buitoni plátné od 30.5.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Buitoni a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Buitoni za výhodnú cenu 1,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 30.5. do 26.6.2022. Ak si výrobok Buitoni chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Buitoni Piccolinis - mrazená pizza rôzne druhy 270 g  
1,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Buitoni - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Buitoni - mrazená pizza 1 ks bežná cena 2,59   NEPLATNÝ LETÁK
1,79 €
Billa
 
Billa
Buitoni - mrazená pizza rôzne druhy 1 bal. bežná cena 2,59   NEPLATNÝ LETÁK
1,79 €
Billa
 
Billa
Buitoni mrazená pizza 1 ks - bežná cena 2,59   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
Buitoni mrazená pizza rôzne druhy 1 ks - bežná cena 2,59   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Buitoni a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Buitoni ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Buitoni práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Buitoni v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad FRESH, Sintra, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: bubon, bravčové črevá, box na zátky, baranie črevá, Balila, baranie mäso, BenQ, Bananko, bravčové rezne, bezgluténová múka. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Buitoni - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia