Billa - cereálie v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt cereálie plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na cereálie a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Cereálie - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Nestlé Fitness cereálie rôzne druhy 425 g - bežná cena 3,99   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
Billa
 
Billa
Nestlé Fitness cereálie rôzne druhy 425 g - bežná cena 4,39 1 kg = 10,329 € V predajni Valaská bežná cena 4,29 €/-30 % s Billa Bonus kartou   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
Billa
 
Billa
Nestlé Fitness cereálie rôzne druhy 425 g - bežná cena 4,39 V predajni Valaská bežná cena 4,29 €/-25 %   NEPLATNÝ LETÁK
3,19 €
Billa
 
Billa
Nestlé Fitness cereálie rôzne druhy 425 g - bežná cena 4,39   NEPLATNÝ LETÁK
3,19 €
Billa
 
Billa
Nestlé detské cereálie - rôzne druhy 500 g/460 g bežná cena 3,99   NEPLATNÝ LETÁK
2,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt cereálie a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt cereálie ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt cereálie práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt cereálie v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, Potraviny KORUNA, Metro, COOP Jednota, Labaš, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Cafissimo, cesto na závitky, Carnilove, Costa Coffee, Carlson, cirok, Crispy & Thin, crème brûlée, cereálne vankúšiky, cesto na langoše. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Cereálie - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia