Billa - červené víno v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt červené víno plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na červené víno a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt červené víno za výhodnú cenu 2,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok červené víno chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

červené víno však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Metro, kde stojí 1,99 €.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Movino - Túžba biele, červené, ružové víno rôzne druhy 0,75 l bežná cena 4,39 1 l = 5,853 € 2KUSOV  
2,99 €
Billa
 
Billa
Château Topoľčianky ročníkový výber biele, červené víno rôzne druhy 0,75 l -  
4,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Červené víno v letákoch Billa

Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 

Červené víno - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt červené víno a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt červené víno ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt červené víno práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt červené víno v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Terno, KON-RAD, Potraviny KORUNA, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Čistiace a upratovacie prostriedky, čínska omáčka, červená Camaragne ryža, čokoládové zdobenie, čajové kapsuly, čelové svietidlo, čistič pórov, Čiapky, šály a rukavice, čínska zmes, čokoládové dukáty. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – červené víno

Najnovšie letáky