Billa - chrumky v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt chrumky plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na chrumky a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Chrumky - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Miva kukuričné chrumky 60 g bežná cena 0,63 -   NEPLATNÝ LETÁK
0,50 €
Billa
 
Billa
Miva - arašidové chrumky 60 g bežná cena 0,59   NEPLATNÝ LETÁK
0,39 €
Billa
 
Billa
Miva - kukuričné chrumky 60 g bežná cena 0,59 1 kg = 9,833 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,39 €
Billa
 
Billa
Pepe arašidové chrumky bežná cena 0,39 - 65 g 1 kg = 6,000 € Kukuričná krupica pochádza z EÚ   NEPLATNÝ LETÁK
0,29 €
Billa
 
Billa
Pepe bežná cena 0,39 - arašidové chrumky 65 g 1 kg = 6,000 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt chrumky a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt chrumky ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt chrumky práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt chrumky v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, dm drogerie, Metro, FRESH, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Chanson ď Eau, Cheetos, Chodura, Chloé, chrenová nátierka, chodníkové dlaždice, chlebová rolka, chodítko, Cherry Queen, Christina Aguilera. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Chrumky - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia