Billa - cibuľa v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt cibuľa plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na cibuľa a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt cibuľa za výhodnú cenu 0,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok cibuľa chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Clever cibuľa - 1 kg/1 bal.  
0,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Cibuľa v letákoch Billa

 

Cibuľa - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt cibuľa a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt cibuľa ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt cibuľa práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt cibuľa v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Metro, Sintra, TESCO, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Cafissimo, cesto na závitky, Carnilove, Costa Coffee, cirok, Crispy & Thin, crème brûlée, cereálne vankúšiky, cesto na langoše, coleslaw. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – cibuľa

Najnovšie letáky