Billa - Colgate v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Colgate plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Colgate a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Colgate za výhodnú cenu 2,79 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok Colgate chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Colgate ústna voda 500 ml - bežná cena 5,39  
2,79 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Colgate - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Colgate Cavity Protection zubná pasta 2 druhy - 100 ml bežná cena 1,59 1 l = 15,900 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,09 €
Billa
 
Billa
Colgate ústna voda 500 ml - bežná cena 5,39   NEPLATNÝ LETÁK
2,79 €
Billa
 
Billa
COLGATE Zubná pasta 100 ml - bežná cena 1,35 1 kg = 13,500 € billa bonus   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
Billa
 
Billa
COLGATE Zubná pasta 100 ml - bežná cena 1,35   NEPLATNÝ LETÁK
0,88 €
Billa
 
Billa
COLGATE Zubná pasta 100 ml - bežná cena 1,35 1 l = 13,500 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Colgate a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Colgate ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Colgate práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Colgate v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, 101 Drogerie, Lidl, Teta drogerie, TOP drogéria, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Cafissimo, cesto na závitky, Carnilove, Costa Coffee, Carlson, cirok, Crispy & Thin, crème brûlée, cereálne vankúšiky, cesto na langoše. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Colgate - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia