Billa - cottage cheese v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt cottage cheese plátné od 30.5.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na cottage cheese a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt cottage cheese za výhodnú cenu 0,85 €. Táto špeciálna ponuka platí od 30.5. do 26.6.2022. Ak si výrobok cottage cheese chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
BILLA Cottage Cheese - rôzne druhy 180 g  
0,85 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Cottage cheese - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Rajo Cottage cheese XXL 380 g - bežná cena 1,95   NEPLATNÝ LETÁK
1,49 €
Billa
 
Billa
Active Protein Cottage cheese biely 180 g - bežná cena 1,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,95 €
Billa
 
Billa
Rajo Cottage cheese - ochutený rôzne druhy 180 g bežná cena 1,09   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
Rajo Cottage cheese - rôzne druhy180 gbežná cena 1,09   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
Rajo Cottage cheese - 4 druhy 180 g bežná cena 1,09   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt cottage cheese a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt cottage cheese ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt cottage cheese práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt cottage cheese v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, Terno, KON-RAD, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Cafissimo, cesto na závitky, Carnilove, Costa Coffee, Carlson, cirok, Crispy & Thin, crème brûlée, cereálne vankúšiky, cesto na langoše. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Cottage cheese - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia