ČSOB - predajne a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu ČSOB, vrátane lokalít obchodu ČSOB a otváracích hodín obchodu ČSOB. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod ČSOB.


Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

Potrebujete pomôcť s platbou alebo financiami? Vždy je tu ČSOB

Trendy a záujmy ľudí sa vo svoje podstate viditeľne menia a týmto zmenám sa tak pochopiteľne musia prispôsobovať aj finančné služby, spôsoby platby a vo všeobecnosti bankovanie. Tohto faktu si je veľmi dobre vedomá takisto finančná skupina ČSOB www.csob.sk, ktorá je dnes pripravená pomôcť vám s vašimi individuálnymi požiadavkami. Dôvodom je ponuka praktických služieb, ktoré idú s dobou.

Spomeňme napríklad internet banking, čo je stále častejšou doménou dnešnej spoločnosti, nakoľko poskytuje komfortné možnosti, ktorým však treba dať šancu a tejto elektronickej formy sa nebáť. S internet bankingom vlastne máte neustály prístup k svojej banke, nemusíte sa tak prispôsobovať pobočke vo vašom okolí a napr. jej otváracím hodinám. Všetky potrebné informácie ako aj jednoduché operácie máte vždy po ruke vo svojom počítači.

Vždy online

Pokiaľ máte radi súčasné technológie a možnosti, ktoré ponúka internet, takisto nie je nič ľahšie, ako si v prípade záujmu pozrieť kurzový lístok online a zistiť, ako je na tom aktuálne euro v porovnaní s ľubovoľnou menou. Budete s najväčšou presnosťou informovaní ešte predtým, než prebehne oficiálny prevod meny. Šikovná zmenáreň tak predstavuje veľmi jednoduchý faktor.

Ale späť k internetu a napr. k informácii, že obľúbeným online nástrojom je kalkulačka, kedy prehľad financií predstavuje tú najkomfortnejšiu a zároveň veľmi prehľadnú cestu. 

Vždy a vo všetkom k dispozícii

Dostupné sú ale pochopiteľne aj mnohé iné služby od finančnej skupiny ČSOB, ktorá vám poradí s každou požiadavkou, či už ide o nehnutelnosti, poistenie auta, havarijne poistenie, stavebné sporenie, operatívny leasing, pôžička a iné, kedy pre viac informácii odporúčam váš osobný kontakt, či už prostredníctvom webu a internetových služieb, alebo navštívením niektorej z mnohých fyzických pobočiek ČSOB na území SR.

 

Najnovšie letáky

Predajcovia - financie a služby