Billa - čučoriedky v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt čučoriedky plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na čučoriedky a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt čučoriedky za výhodnú cenu 1,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok čučoriedky chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Čučoriedky balené 125 g/1 bal. - bežná cena 1,99  
1,49 €
Billa
 
Billa
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Čučoriedky v letákoch Billa

Leták Billa
Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 

Čučoriedky - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt čučoriedky a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt čučoriedky ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt čučoriedky práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt čučoriedky v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, KON-RAD, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Čistiace a upratovacie prostriedky, čínska omáčka, červená Camaragne ryža, čokoládové zdobenie, čajové kapsuly, čelové svietidlo, čistič pórov, Čiapky, šály a rukavice, čínska zmes, čokoládové dukáty. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – čučoriedky

Najnovšie letáky