Billa - cuketa v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt cuketa plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na cuketa a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt cuketa za výhodnú cenu 1,29 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok cuketa chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Cuketa voľná 1 kg - bežná cena 1,99  
1,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Cuketa - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Cuketa voľná 1 kg - bežná cena 2,49   NEPLATNÝ LETÁK
1,49 €
Billa
 
Billa
Planty - uhorky šalátové - nakladačky, cuketa, tekvica hokaido, patizón priemer črepníka 9 cm cena za 1 ks bežná cena 1,19   NEPLATNÝ LETÁK
0,89 €
Billa
 
Billa
Cuketa - voľná cena za 1 kg bežná cena 1,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,88 €
Billa
 
Billa
Cuketa - voľná 1 kg bežná cena 1,29   NEPLATNÝ LETÁK
0,77 €
Billa
 
Billa
Cuketa - voľná cena za 1 kg bežná cena 1,29   NEPLATNÝ LETÁK
0,89 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt cuketa a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt cuketa ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt cuketa práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt cuketa v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, Terno, Metro, COOP Jednota, Kraj, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Cafissimo, cesto na závitky, Carnilove, Costa Coffee, Carlson, cirok, Crispy & Thin, crème brûlée, cereálne vankúšiky, cesto na langoše. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Cuketa - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia