Billa - cukor v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt cukor plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na cukor a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt cukor za výhodnú cenu 0,65 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok cukor chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Korunný cukor kryštálový - 1 kg  
0,65 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Cukor v letákoch Billa

 

Cukor - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

Pravdepodobne vás v jeho spojitosti napadne len všetko to nezdravé. Už len z toho faktu, že ku všetkému, čo ľuďom chutí, sa musia nájsť mnohé negatívne účinky na ľudské zdravie či na našu hmotnosť. Samozrejme aj v tomto prípade všetkého veľa škodí, ale my sme sa na túto vec pozreli aj z toho iného, pozitívnejšieho a dá sa povedať nezaujatého hľadiska.

Keď sa pozrieme na tie klasické kocky cukru, možno nás ani nenapadne, že ide vlastne o jeho finálnu podobu, že takúto špecifickú bielosť a prevedenie dosiahol až po potrebnej kryštalizácii. A to je na týchto produktoch sympatické- nevyrábajú sa chemickými úpravami, ale ťažia sa z cukrovej repy.

Navyše je to- ako už odznelo- univerzálne sladidlo, má teda množstvo spôsobov využitia. Tak, ako ho oceníte pri pečení koláčov, vám rovnako dobre poslúži, ak jeho kocky proste len tak hodíte do čaju či do kávy, čím značne vylepšíte chuť týchto obľúbených ranných nápojov.

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt cukor a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt cukor ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt cukor práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt cukor v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad KON-RAD, FRESH, Metro, Labaš, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Cafissimo, cesto na závitky, Carnilove, Costa Coffee, cirok, Crispy & Thin, crème brûlée, cereálne vankúšiky, cesto na langoše, Canpol babies. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – cukor

Najnovšie letáky