Decodom - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu Decodom, vrátane lokalít obchodu Decodom a otváracích hodín obchodu Decodom. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod Decodom.


Letáky Decodom

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Decodom

Spoločnosť Decodom je slovenská firma existujúca a pôsobiaca v nábytkárskom priemysle už viac ako sto rokov. Založená bola v roku 1911 v topoľčianskom regióne a vyrábala hlavne parkety a podvaly. Počas viac ako storočnej histórie získala množstvo skúseností, dobré meno a množstvo verných zákazníkov. Dnes ide o jednu z najpopulárnejších firiem vyrábajúcich a predávajúcich nábytok na Slovensku. Ak máte záujem o produkty z Decodomu, nezabudnite si predtým prezrieť ich akčné letáky, respektíve katalógy. Získate tak prehľad o tom, čo v oblasti nábytkárstva práce kraľuje.

Prečo nakupovať v Decodome?

Dôvodov, prečo si kúpiť kuchyňu alebo nábytok v Decodome, je celé množstvo. Spoločnosť vyrába vlastný nábytok v špičkovej kvalite do celého domu – do kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, ale aj kancelárie alebo jedálne. Okrem toho tu nájdete aj spotrebiče ako chladničky, sporáky, mikrovlnné rúry alebo kávovary. Hlavným ťahákom je ale predovšetkým prvotriedna kvalita výrobkov, špičkové technológie a materiály použité pri výrobe a v neposlednom rade skvelý dizajn. Vďaka takémuto prístupu je Decodom držiteľom množstva ocenení z nábytkárskeho a módneho sveta.

Okrem širokého a kvalitného sortimentu Decodom ponúka aj množstvo služieb, ako je možnosť navrhnúť si vlastnú 3D kuchyňu v aplikácii, odborné poradenstvo, konfiguráciu farieb, doprava a vynáška tovaru, montáž produktov či splátkový predaj. Ak teda chcete svoj bývanie prerobiť alebo zariadiť slovenským nábytkom, navštívte Decodom. Ešte predtým si však na webe Kompas Zliav prezrite aktuálny leták, vďaka ktorému získate prvotnú predstavu o tom, čo v Decodome nájdete. Akčné letáky u nás nájdete vždy aktuálne a vo vysokej kvalite.

Lokácie a otváracie hodiny Decodomu

V súčasnosti nájdete na Slovensku 20 predajní Decodom, vrátane podnikovej predajne priamo v Topoľčanoch. Otváracie hodiny sú denne od 9:00 do 20:00, radšej si pred návštevou ale skontrolujte otváracie hodiny konkrétnej predajne. Najprv si však prelistujte tematické letáky Decodom, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky

Predajcovia - nábytok