Billa - donut v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt donut plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na donut a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt donut za výhodnú cenu 2,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok donut chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Donuty polomáčané - 180 g  
2,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Donut - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Donut s čokoládovou polevou Milka 55 g - bežná cena 0,79   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Donut zelený s motýlikmi - 56 gbežná cena 0,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,29 €
Billa
 
Billa
Donut zelený s motýlikmi - 56 g bežná cena 0,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,39 €
Billa
 
Billa
Donut zelený s motýlikmi - 56 g bežná cena 0,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,39 €
Billa
 
Billa
Hnedý donut Frozen 56 g - bežná cena 0,39   NEPLATNÝ LETÁK
0,31 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt donut a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt donut ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt donut práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt donut v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Discreet, darčeková stuha, disk kolesa, dekoračná kožušina, DKNY, detská kosačka, dojčenské tričko, dekofeínovaná káva, doktorská súprava, Dulux. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Donut - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia