Aktuálny leták Dr. Max - 1.9.2018 - 30.9.2018 - NEPLATNÝ LETÁK

1 3 4 ... 12
Leták Dr. Max - 1.9.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akcii - bolesť, celaskon, dorithricin, paracetamol, paralen, paranit, chrípka, šampón, tablet, top, imunita, soľ, hrebeň, sprej. Strana 1.
1 3 4 ... 12
TOP PONUKA september 2018 Dr.Max www.drmax.sk -50% ratiopharm Diclobene gél na druhé balenie ratiopharm Diclobene gél LOKÁLNA BOLEST 54906100 g Diclobene gél 100g Liek pre rýchlu a spolahlivú úlavu od bolesti chrbta, svalov a klbow Obsahuje sodnú soľ diklofenaku. 593 PARAMIT PARANT? ONG EFFECT, 30 cps Celaskc Celaskon UŠETRÍTE5,48 PREVENTIVNY S Preventivny sprej proti všiam, 100 ml RADIKALNY PROTI VŠIAM A HNIDÁM USETRÍTE 11,48 LONG EFFEC elas LONG EFFECT S00 PARANIT 60 "Z 12 SANOFI 9,745 6100m 89 0,1331s VŠI A HNIDY 1149 IMUNITA Celaskon LONG EFFECT 60 cps Skracuje trvanie a znižuje závažnost chrípky a nachladnutia. Vyššia potreba vitamínu Cje aj počas dospievania, Postupné uvolñovanie 8-12 hodín. *K NÁKUPU Celaskon LONG EFFECT, 60 cps získate Celaskon LONG EFFECT, 30 qps (vhodnote 5,49 ) LEN ZA 0,01 . Lieky' obsahujú kyselinu askorbovú. Wri Epe,gre: 49 n01 98 n01 NGERFRT PARANIT sprej 100 ml + šampón 100 ml + hrebeň ZADARMO Odstráňte 100 % vši jedinou 15-minútovou aplikáciou Radikálny sprej proti všiam a hn dám šampón po ošetrení a hrebeň navyše. *K NAKUPU PARANIT sprej, 100 ml+ šampón 100 ml+ hrebeň ZADARMO získate Preventívny sprej proti všiam, 100 ml (v hodnote 11,49 LEN ZA 0,01 , 0,010 100 ml PARANIT spreje zdravotnícka pomôcka. Preventivny sprej proti všiam je biocídny výrobok". 60 vtehotenstve, starobe, pri dojčení, namáhavej práci, športe, infekčných ochoreniach, po úrazoch, u fajčiarow Dr.Max PARALEN 500 Ibuprofen DMax 400mge Dorithricin tvrdé pastilky -20% OOSALENE TABLETY Timi bolest - Znižuje horúčku - Pomáha pri chripkie Bolesthlavy lloletfzubov Bolest pri Peranene Kratkodobé poulitle u tehotných Vhodné al pre diabetikov 0 20 turdjch pstiliek SANOFI 24 59K 0.09se1 tbl 429€. 0,078€/1 tbl 09-E. 0,37567ря BOLEST HRDA 0,054/1 tbl lbuprofen Dr.Max 400 mg 29 289 BOLESTA HORUCKA1 49 Dorithricin 20 tvrdých pastiliek Jediné lokálne volhopredajné ANTIBIOTIKUM na trhu s trojitým účinkom. Liek rýchlo tlmíbolest, cielene bojuje s baktériami a liei zapálené hrdlo. Je vhodný aj pre deti od 2 rokov. 29 24 tbl alebo 50 tbl PARALEN® 500 Na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, menštruačné bolesti a na znfženie horúčky. Lieky' obsahujú ibuprofén. Liek tlmi bolest. Znižuje horúčku. Pomáha pri chrípke. Nedráždi žalúdok. Je vhodný aj pre diabetikov. Obsahuje paracetamol. 1. Liek na wnutorné použitie. 2. Liek na vonkajšie použitie. 10. Bioddny výrobok Použ a te bioc dy bezpecnym spฏิ obom Pozorne s precta e po ene o sp ávnom použ an lieku obsiahnuté v pisomne nformácii pre použ ate ov eku ktoraje pribalena k lieku Pred použitim lieku s orne pre ta e pisom nu form cu pre použiva ea poradte sa s lekárom aleboleárnikom Potas trvania akoe platí cena tovaru uvedená vakciovom cenniku a v tomto letáku, a to aj v pripade, ze na tovare je vyznačená cena tovaru platná mimo akcie Akda plati od 19 do 309 2018 alebo do vypredania zásob