Billa - Dr. Oetker v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Dr. Oetker plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Dr. Oetker a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Dr. Oetker za výhodnú cenu 1,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok Dr. Oetker chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Dr. Oetker High protein puding rôzne druhy 400 g - bežná cena 2,79 1 kg = 6,975 € Cena s BILLA kartou  
1,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Dr. Oetker v letákoch Billa

 

Dr. Oetker - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Dr. Oetker a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Dr. Oetker ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Dr. Oetker práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Dr. Oetker v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Terno, Metro, COOP Jednota, Labaš, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Discreet, darčeková stuha, disk kolesa, DKNY, dojčenské tričko, dekofeínovaná káva, doktorská súprava, Dulux, dámske papuče, detské šortky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – Dr. Oetker

Najnovšie letáky