Billa - Hamé v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Hamé plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Hamé a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Hamé za výhodnú cenu 0,59 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok Hamé chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Hamé však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Metro, kde stojí 0,63 €.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Hamé Májka paštéty vybrané druhy 75 g - bežná cena 0,79  
0,59 €
Billa
 
Billa
HAMÉ Šampiňóny - rezy v slanom náleve 400 g bežná cena 1,29 1 kg = 6,450 € Cena s BILLA kartou  
0,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Hamé v letákoch Billa

Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 

Hamé - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Hamé a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Hamé ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Hamé práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Hamé v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Metro, FRESH, Potraviny KORUNA, Sintra, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: hydinová tlačenka, hračka na piesok, Honor 9X, hračka do vody, Hriňovská lahodná chuť, hot dog taštička, haluškovač, hus s drobkami, hrací stôl, Huggies. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – Hamé

Najnovšie letáky