Billa - Hašlerky v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Hašlerky plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Hašlerky a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Hašlerky za výhodnú cenu 0,59 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok Hašlerky chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Hašlerky - cukríky rôzne druhy 90 g bežná cena 0,85  
0,59 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Hašlerky v letákoch Billa

 

Hašlerky - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Hašlerky a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Hašlerky ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Hašlerky práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Hašlerky v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Metro, Sama, Milk AGRO, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: hydinová tlačenka, hračka na piesok, Honor 9X, Hriňovská lahodná chuť, hot dog taštička, haluškovač, hus s drobkami, hrací stôl, Huggies, Hugo Boss. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – Hašlerky

Najnovšie letáky