Billa - Havana Club v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Havana Club plátné od 30.5.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Havana Club a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Havana Club za výhodnú cenu 12,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 30.5. do 26.6.2022. Ak si výrobok Havana Club chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Havana Club - rum 40 %, 3-ročný 0,7 l  
12,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Havana Club - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Havana Club - biely rum 40 %, 0,7 l   NEPLATNÝ LETÁK
12,99 €
Billa
 
Billa
Havana Club - biely rum 3-ročný40 %, 0,7 l   NEPLATNÝ LETÁK
13,99 €
Billa
 
Billa
Havana Club - 3-ročný biely rum 40 %, 0,7 l   NEPLATNÝ LETÁK
11,99 €
Billa
 
Billa
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
viz leták viz leták
Billa
 
Billa
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Havana Club a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Havana Club ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Havana Club práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Havana Club v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad KON-RAD, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Heffron, hydinová tlačenka, hračka na piesok, Honor 9X, Hriňovská lahodná chuť, hot dog taštička, Hradné červené, haluškovač, hus s drobkami, hrací stôl. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Havana Club - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia