Billa - Head & Shoulders v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Head & Shoulders plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Head & Shoulders a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Head & Shoulders - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Head & Shoulders šampón rôzne druhy 540 ml - bežná cena 6,99   NEPLATNÝ LETÁK
5,39 €
Billa
 
Billa
Head & Shoulders šampón rôzne druhy 540 ml - bežná cena 6,99   NEPLATNÝ LETÁK
5,39 €
Billa
 
Billa
Head & Shoulders šampón rôzne druhy 540 ml - bežná cena 6,99   NEPLATNÝ LETÁK
5,39 €
Billa
 
Billa
Head & Shoulders šampón rôzne druhy 360 ml/400 ml bežná cena 5,49 1 l = 15,250/13,725 € - cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks   NEPLATNÝ LETÁK
3,99 €
Billa
 
Billa
head & shoulders - šampón rôzne druhy 360 ml/400 ml bežná cena 4,59   NEPLATNÝ LETÁK
3,79 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Head & Shoulders a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Head & Shoulders ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Head & Shoulders práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Head & Shoulders v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, dm drogerie, 101 Drogerie, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Heffron, hydinová tlačenka, hračka na piesok, Honor 9X, Hriňovská lahodná chuť, hot dog taštička, Hradné červené, haluškovač, hus s drobkami, hrací stôl. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Head & Shoulders - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia