Aktuálny leták Hornbach - 7.4.2018 - 7.5.2018 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 33 34 36 38 39 ... 68
Leták Hornbach - 7.4.2018 - 7.5.2018 - Produkty v akcii - columbia, olivový olej, zinok, jar, soľ, vitamín c, olej. Strana 36.
1 ... 33 34 36 38 39 ... 68
Prelistujte si akčný leták Hornbach platný v období od 7.4.2018 do 7.5.2018. Na 68 stránkach tohto aktuálne platného letáku nájdete ten najlepší tovar z kategórie Bývanie a záhrada. Tento leták ponúka zľavy na viac ako 148 produktov, ktoré určite patria medzi tovar, ktorý často nakupujete. Pokiaľ chcete pri vašom ďalšom nákupe v obchode Hornbach ušetriť, nezabudnite prelistovať tento leták celý, od strany 1 až po stranu 68. Na stránke, ktorú si aktuálne prezeráte, nájdete akcie na columbia, olivový olej, zinok, jar, soľ, vitamín c, olej, avšak Hornbach v celom letáku ponúka mnoho ďalších zliav, napr. na -. Ak chcete nakupovať chytro a ušetriť podstatnú časť nákladov na váš budúci nákup vo vašej obľúbenej pobočke Hornbach, nemali by ste si nechať ujsť tento leták plný skvelých cien a úžasných zliav. Vracajte sa na Kompaszliav.sk každý deň a neprídete už o žiadnu skvelú akciu vašich obľúbených obchodníkov.
36 FloraSelf Najkrajším zážitkom pri záhradníčení je samozrejme vlastná úroda. Na nasledujúcich zelených druhoch upravených podľa dobrého receptu si nielen výborne pochutíš, ale dodáš telu aj velkú porciu vitamínov. Kučeravý kel Tento druh kelu je bohatý na vitamín K a C, obsahuje vápnik, železo a velké množstvo antioxidantov. Vysokým podielom proteínov je zelenina zaujíma- vá hlavne pre vegetariánov a vegánov. Petržlen Táto bylinka je asi najpoužívanejšia v domácej kuchyni, čo je správne. Okrem chlorofylu obsahuje petržlen vitamíny A a C, betakarotény, kyselinu listovú, vitamín A a vysoký podiel dalších vitamínov. Petržlen je tiež bo- hatý na minerálne látky ako je vápnik, horčík, železo a draslik voti Špenát V špenáte sa neskrýva síce toľko železa, ako sa predtým hovorilo, ale napriek tomu by sme túto zeleninu nemali ignorovať. Nutričné hodnoty ako kyselina listová, vitamín C, E a K, draslik, zinok a železo sú nemenej dolezité a robia z tejto listovej zeleniny skutočnú super potravinu, ktorá 1 menšia hlávka kelu kučeravého, 2-3 ružičky brokolice :(vr. hlúba), 1 šálka pšena (vareného), 4 lyžice olivového oleja, 2 lyžice jablčného octu, 1 lyžička horčice, 1 lyžička medu soľ, korenie, niekolko brusníc a mandlí má mnohostranné využitie Brokolica Brokolica by nemala chýbat na žiadnom zeleninovom záhone. Táto zele- nina podporuje látkovú výmenu a je bohatá na vitamín C, betakarotén, kyselinulistovd, vápnik horcik a draslik.Práve vdaka draslfkuvuje Listy kelu kučeravého roztrháme na malé kúsky, zmiešame S 2 lyžicami olivového oleja a rukami cca 2-3 min. trieme prstami. Brokolicu rozkrájame na malé kúsky a krátko blanšírujeme, aby zostala chrumkavá. Na zálievku zmiešame zostávajúci olivový olej s jablčným octom, medom a horčicou, osolíme a okoreníme. Kel kučeravý premiešame s pšenom, brokolicou a nakoniec pridáme zálievku. Ozdobíme brusnicami a mandľami a podávame organizmus a znižuje krvný tlak. 1 FloraSelf Brokolica sadba 6 ks v miske 5735407 1.19 2 FloraSelf Spen Columbia" odroda vhodná aj na letné pestovanie, listy sú vhodné na zamrazenie FloraSelf 4153 2.27 3 FloraSelf Kel ružčkový stredne vysoká, nes korá odroda pre zimný zber, odroda s bohatou úrodou, ktorá sa vysieva skoro na jar 7120934 0.94 4 FloraSelf Petržlen hladký základ mnohých koreniacich zmesí, patrí do vaječných pokrmov, mäsa a tiež syrov a ako ozdoba akéhokolvek druhu 7120975 0.94 FloraSelf Einfache Schnitt Spinacia aferacea 4