Deň matiek - letáky a akcie

Aktuálne nie sú žiadne platné letáky

Deň matiek - Predajcovia

Chcete sa poďakovať svojej mamičke, babičke alebo matke vašich detí za obetavosť a starostlivosť? Deň matiek je vhodná príležitosť prejavenia úcty mamičkám.

Deň matiek

Ak chcete prejaviť úctu a poďakovanie tým ženám, ktoré dali život, lásku a starostlivosť ďalším generáciám, tak nie je pre tento účel vhodnejší deň, než je Deň matiek.

Sviatok všetkých matiek má v kalendári svoje čestné miesto a pripadá vždy na druhú májovú nedeľu. Môže sa zdať, že tento sviatok našiel svoj dátum v kalendári len v tomto či minulom storočí, ale pocta mamičkám bola vzdávaná už v antickom Grécku a tzv. Materskú nedeľu oslavovali aj v 16. storočí v Anglicku.

Nezaostávali ani v USA a v roku 1908 prebehla prvá oslava tohto sviatku aj tu a následne sa pridali ďalšie štáty po celom svete a z tohto významného dňa sa stal medzinárodný deň matiek. Je pravdou, že u nás po roku 1948 tento deň nahradil oficiálny sviatok všetkých žien, ale 90. roky 20.storočia túto tradíciu vrátili späť.

Čas obdarovaní a láskyplných prianí

Aj pri tejto príležitosti je tradíciou milovanú osobu, ktorou je každá mamička, príjemne prekvapiť či obdarovať. Prichádzajú tak na radu rôzne milé básničky, blahoželania, darčeky, ale tiež rozmanité obrázky, sladkosti, parfumy a kvety, ktoré sú pre ženy vždy tým najkrajším poďakovaním.

Každé takéto prianie poteší každú ženu – matku, pre ktorú sú jej deti všetko a zahreje na srdci, že sa jej materská láska vracia tak krásnym spôsobom.

Pripravte sa na Deň matiek s výhodnou ponukou

Buďte aj vy na tento významný deň pripravení a nenechávajte nič na poslednú chvíľu. Vďaka výhodným ponukám, ktoré vám predstavia letáky vašich obľúbených predajcov, ako je napríklad Tesco, Lidl, Kaufland, Pepco a mnohí ďalší, môžete nakúpiť nielen pestrý sortiment prekvapení pre mamičky, ale k všetkému za výhodné ceny.

Pestrú ponuku za skvelé ceny využijú určite i samotné mamičky, ktoré sa pripravujú na príchod svojich detí a vnúčat. Z pestrého a výhodného nákupu sa už nechá pripraviť množstvo dobrôt a prekvapení.

Kompaszliav – online letáky a ich kompletný prehľad vás drží v obraze a vďaka tomu vám nemôže ujsť žiadna akcia, ponuka ani výhodná cena. Užite si Deň matiek so všetkým, čo k nemu patrí.

Najnovšie letáky