Deň otcov - letáky a akcie

Aktuálne nie sú žiadne platné letáky

Deň otcov - Predajcovia

Premýšľate, ako vhodne sa poďakovať za život, lásku a starostlivosť svojmu otcovi? Nie je nič jednoduchšie, ako využiť pre tento účel sviatok všetkých otcov.

Deň otcov

Radi by ste prejavili lásku a úctu poďakovaním vášmu oteckovi? Tak, ako majú vyhradený deň v kalendári všetky mamičky, tak je myslené aj na všetkých oteckov. Vhodnou chvíľou k poďakovaniu je tak samotný Deň otcov.

Mohlo by sa zdať, že na oteckov sa v tomto smere celkom zabudlo a na popularite tento sviatok nabral až v posledných rokoch, ale svoje miesto mal už dokonca v stredoveku. Sviatok všetkých oteckov pripadá vždy na tretiu júnovú nedeľu a tento dátum pochádza pôvodne z USA, kde sa, ako prví rozhodli zaviesť tento sviatok oficiálne už v 70. rokoch. A tak sa tento nápad rozšíril aj do ostatných zemí sveta, ale v niektorých sa oslavuje dokonca už 19. marca. 

Deň, v ktorý si všetci oteckovia zaslúžia odmenu

Možno si lámete hlavu nad tým, čím vášho milovaného otecka v tento deň obdarovať. Tí najmenší synovia a dcéry určite nakreslia pekný obrázok a tí starší môžu darovať krásne blahoželanie plné láskyplných slov, ktoré zahrejú na srdci alebo vybrať milý darček, ktorý sa stane peknou spomienkou a zároveň vhodným poďakovaním. Môže to byť napríklad, aj tričko s odkazom, poďakovaním či iným pokojne aj vtipným nápadom.

Tretia júnová nedeľa sa tak stáva obľúbenou tradíciou, pri ktorej sa nezabúda ani na milovaných oteckov, ktorí tiež dali svojim deťom život a následnú starostlivosť, výchovu a lásku.

Pestrá ponuka možností na oslavu všetkých oteckov

Aby sviatok oteckov bol oslavou, ako sa patrí, tak na nich nezabúdajú ani obchodníci so svojou pestrou ponukou produktov.

Môžete tak navštíviť obchodné reťazce, ako je napríklad Lidl, Kaufland, Terno či Tesco a mnoho ďalších, ktorí majú pre vás pripravený široký sortiment vhodný nielen na nákup darčekov a prekvapení pre oteckov, ale tiež rozmanitých dobrôt, z ktorých deti a mamičky pripravia chutné pohostenie.

Online letáky vašich obľúbených predajcov vám nielen, že neunikne žiadna ponuka sortimentu, ale ani výhodná cena. Môžete tak na jednom mieste sledovať všetky akcie, produkty aj výhodné ceny.

Kompaszliav – online letáky vašich predajcov na jednom mieste vám uľahčia nákupy prekvapení a dobrôt aj v tak významný deň, ktorým je Deň otcov.

Najnovšie letáky