Billa - hovädzie mäso v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt hovädzie mäso plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na hovädzie mäso a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt hovädzie mäso za výhodnú cenu 4,39 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok hovädzie mäso chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Polievková zmes Mäsiarov výber hovädzie mäso a bravčové kosti v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 5,89  
4,39 €
Billa
 
Billa
Hovädzie zadné bez kosti chladené cena za 1 kg bežná cena 12,99 -  
10,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Hovädzie mäso v letákoch Billa

 

Hovädzie mäso - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt hovädzie mäso a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt hovädzie mäso ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt hovädzie mäso práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt hovädzie mäso v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, Metro, COOP Jednota, Klas, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: hydinová tlačenka, hračka na piesok, Honor 9X, Hriňovská lahodná chuť, hot dog taštička, haluškovač, hus s drobkami, hrací stôl, Huggies, Hugo Boss. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – hovädzie mäso

Najnovšie letáky