Billa - hranolky v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt hranolky plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na hranolky a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt hranolky za výhodnú cenu 1,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok hranolky chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
McCain hranolčeky 750 g - bežná cena 2,29  
1,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Hranolky - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Clever hranolčeky - 1 kg   NEPLATNÝ LETÁK
1,59 €
Billa
 
Billa
Fiesta hranolčeky - 600 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,29 €
Billa
 
Billa
McCain Sweet potatoes 500 g - bežná cena 3,49   NEPLATNÝ LETÁK
2,49 €
Billa
 
Billa
McCain 123 hranolčeky - 750 g bežná cena 1,99 1 kg = 2,653 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,59 €
Billa
 
Billa
McCain 123 hranolčeky - 750 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,59 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt hranolky a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt hranolky ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt hranolky práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt hranolky v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO supermarket, KON-RAD, Metro, FRESH, Labaš, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Heffron, hydinová tlačenka, hračka na piesok, Honor 9X, Hriňovská lahodná chuť, hot dog taštička, Hradné červené, haluškovač, hus s drobkami, hrací stôl. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Hranolky - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia