Billa - hrášok v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt hrášok plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na hrášok a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Hrášok - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
BILLA BIO hrášok - 350 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,59 €
Billa
 
Billa
Bonduelle hrášok - 580 ml Do vypredania zásob   NEPLATNÝ LETÁK
1,09 €
Billa
 
Billa
Hrášok struky voľný cena za 100 g - bežná cena 0,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,29 €
Billa
 
Billa
Hrášok struky - voľný 1 kg bežná cena 3,90   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
Billa
 
Billa
Bonduelle Zlatá kukurica - 425 ml bežná cena 1,29 V akciovej ponuke aj Bonduelle hrášok 425 ml za 0,89 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt hrášok a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt hrášok ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt hrášok práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt hrášok v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, TESCO, KON-RAD, Kaufland, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Heffron, hydinová tlačenka, hračka na piesok, Honor 9X, Hriňovská lahodná chuť, hot dog taštička, Hradné biele, Hradné červené, haluškovač, hus s drobkami. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Hrášok - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia