IKEA leták platný v februári 2023 - str. 2 *

2 / 37

Leták IKEA - Produkty v akcii - obálka, batérie, umývadlová skrinka, skriňa, nadstavec, lampa, nástenná lampa. Strana 2.
2 / 37

Prelistujte si tento leták obchodu IKEA platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 36 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Nábytok. Tento leták predajne IKEA ponúka zľavy na viac ako 156 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode IKEA, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 36. Na aktuálnej strane nájdete akcie na batérie, lampa, umývadlová skrinka, skriňa, nadstavec, nástenná lampa, obálka, však IKEA v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad umývadlová skrinka, skriňa, Hemnes. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode IKEA, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach IKEA

Produkty v tomto letáku

 
 
Stačí vstúpiť' a hneď si môžete vydýchnuť Ak si chcete dopriať skutočné súkromie a oddych, možno vám postačí prejsť sa do kúpeľne. V nej sa na seba môžete usmiať v zrkadle, venovať sa meditovaniu, písať si do denníka alebo si pokojne aj poplakať, ak na vás doľahne smútok. Kúpeľňa je ideálnym miestom na vyčistenie mysle a starostlivosť o vaše telo najmä vtedy, ak v nej má všetko svoje miesto a poskytne vám dosta- tok priestoru, pohodlia a pohody. A ak by ste pri zariaďovaní svojich ,,súkromných kúpeľov" narazili na čokoľvek, s čím by ste potrebovali pomoc, môžete využiť niektoré z našej širokej ponuky praktických služieb. Predná obálka: Nové GODMORGON/TOLKEN/HÖRVIK, skrinka s umývadlom. Vrátane perlátora (5,7 l/min.), ktorý šetrí vodu a energiu. Fóliová úprava, laminát a drvený mramor. $60xH49, V43 cm. Gillburen tmavosivá/vzor čierneho mramoru/batéria BROGRUND. 894.853.86 5.7 l/min* Chcete znížiť svoju spotrebu vody? Náš rozprašovací nadstavec ÅBÄCKEN vám pomôže žiť udržateľnejšie aj bez toho, aby ste museli meniť svoje návyky. LINDBYN, zrkadlo. Zrkadlové sklo a hliník. Dizajn: Andreas Fredriksson. Š60xV120 cm. Čierne. 304.586.10 Nové KABOMBA, LED nástenná lampa. Ocel a plast. Dizajn: C. Halskov/H. Dalsgaard. Ø14, V47 cm. Stmievateľná/matná čierna. 804.852.82 Myslite na pripevnenie! Nábytok, ktorý sa dodáva spolu s upevňovacím príslušenstvom, musí byť pripevnený k stene podľa montážneho návodu, aby sa zabránilo prevrhnutiu. *Viac informácií o označení spotreby vody Unified Water Label nájdete na str. 34

Ďalšie letáky IKEA

Leták IKEA - Kúpeľne
Leták IKEA.
 
Platný vo všetkých predajniach IKEA
Leták IKEA - Kuchyne
Leták IKEA.
 
Platný vo všetkých predajniach IKEA
Leták IKEA - Spotrebiče
Leták IKEA - 14.6.2022 - 14.6.2022.
 
Platný vo všetkých predajniach IKEA
Leták IKEA
Leták IKEA.
 
Platný vo všetkých predajniach IKEA

Najnovšie letáky