Billa - jablká v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt jablká plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na jablká a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt jablká za výhodnú cenu 0,59 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok jablká chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

jablká však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Kaufland, kde stojí 1,79 €.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Jablká červené voľné 1 kg - bežná cena 0,99  
0,59 €
Billa
 
Billa
Jablká Golden Delicious 1 kg s Billa Bonus - bežná cena 1,49  
1,19 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky

Leták Billa

Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa

Leták Billa

Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 
Jablká - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Jablká červené sypané Gala voľné - 1 kg bežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,66 €
Billa
 
Billa
Jablká červené - 1 kg bežná cena 1,29   NEPLATNÝ LETÁK
0,77 €
Billa
 
Billa
Jablká červené - voľné1 kgbežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Jablká červené - 1 kg bežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,66 €
Billa
 
Billa
Jablká červené - voľné 1 kg bežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,66 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt jablká a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt jablká ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt jablká práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt jablká v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, Kaufland, KON-RAD, Potraviny KORUNA, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: junior saláma, jelenia krkovička, jadel, Jerky, jednorazový gril, JM Vinárstvo Doľany, Jubilejná, jahňacie plec, jahňacie rebro, Juška. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Jablká - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia