Billa - Jägermeister v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Jägermeister plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Jägermeister a ušetrite tak svoje peniaze.

 

Archívne letáky

 

Jägermeister - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

Jägermeister

Wolfenbüttel , to je názov nemeckého mesta, ktorý vám asi viacerým nič moc nehovorí. Ale určite viacerí z nás vedia, čo je to Jägermeister a mnohí sme už stihli oceniť chuť tohto alkoholického nápoja. Niekto pravidelnejšie, iní príležitostne - no rozhodne vravíme o jednom z najznámejších a najkvalitnejších likérok. A práve táto sídli v tomto nemeckom meste a dá sa povedať, že práve tým je Wolfenbüttel  preslávený. Veď tento originálny nápoj pozná celý civilizovaný svet, hlavne Európa a ľudia pri stretnutí, pri oslavách, pri výnimočných udalostiach, či bez väčšieho dôvodu si radi pochutnajú na alkohole, ktorý sa skladá z 56 druhov vybraných bylín, kvetov, plodov a koreňov.

Preto nevravíme o akomsi „obyčajnom alkohole“, ale skôr o poháriku vhodnom pre gurmánov. Pre tých, čo im skrátka záleží takisto na originálnej chuti a tá je v prípade Jägermeistra nezameniteľná. Kto skúsil, ten vie. Jeho výrobu sprevádza spojenie najrozmanitejších, no starostlivo vybraných kvetov, bylín, korienkov (a ovocia), čo vytvoria jeden chuťovo harmonický celok, spracovaný v štyroch rôznych výluhoch. Takýto nápoj následne nesprevádza len originálna chuť, ale aj príjemná vôňa. A nezabudnite, že najlepšie sa podáva pekne vychladený!

Pre tento nemecký likér je povestná jeho lahodná a vycibrená chuť. A dôvodom je práve jeho pestré, hoci dôsledne vyberané zloženie. Práve preto si s pohárikom toho alkoholu rád pripije ako ten, kto hľadá pri pití primárne špecifické a kvalitné chute likérov, tak aj mnohí tí, ktorí za tým hľadajú príjemné uvoľnenie a relax. Pohodu po ťažkom dni alebo zábavné posedenie s kamarátmi.

Fľaša Jägermeistra sa predáva po balení 0,7 lebo aj 1 litra, preto nie je problém podeliť sa a vychutnať si spoločné chvíle pri jeho lahodnej chuti. Je preto vhodný pre najrôznejšie príležitosti a ako už odznelo - či už chcete pripraviť príjemnú atmosféru pre seba alebo aj svojim známym.

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Jägermeister a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Jägermeister ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Jägermeister práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Jägermeister v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad KON-RAD, Metro, Kraj, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: junior saláma, jelenia krkovička, jadel, Jerky, jednorazový gril, Jubilejná, jahňacie plec, jahňacie rebro, Juška, Jacob's Creek. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – Jägermeister

Najnovšie letáky