Billa - kačica v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt kačica plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na kačica a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky

Kačica

S čím nič nepokazíte a väčšinu stravníkov milo prekvapíte? Čo sa podáva pri najrôznejších rodinných či iných stretnutiach alebo skrátka len tak, keď si chcete v nedeľu skvele pochutiť? Dáme vám indíciu - je to mäso, ku ktorému sa podáva knedľa a hodí sa k nemu aj pohár vína. Kačica je obľúbeným receptom pre bežné domácnosti, no tiež nechýba v menu, resp. v ponuke prvotriednych reštaurácií.

Na svete existuje niečo okolo sto druhov kačíc a tie sa chovajú buď na produkciu vajec alebo za účelom produkcie chutného mäsa. A ak vravíme o tom typickom chutnom mäsku, tak zvyčajne vravíme konkrétne o chove domestikovaných kačíc, z ktorých sa tento produkt pripravuje. Je to typické tmavé mäso a hoci si kačicu spájame skôr s tučnou a príležitostnou stravou, nie je taká nezdravá, ako si možno myslíte. Veď jej zloženie tvorí väčšinou voda a prospešné bielkoviny, čiže proteíny, ktoré majú v súčasnosti u ľudí, čo sa chcú stravovať diétne a zdravo, vysokú popularitu.

Prekvapivo, na 100 gramov kačacieho mäsa pripadá asi len 6 g tukov a až 20 g bielkovín. Z tohto hľadiska vyzerá tento produkt atraktívne aj pre zástancov proteínového stravovania, ktoré minimalizuje príjem tukov a orientuje sa hlavne na zvýšený príjem bielkovín. Vysoká kalorická hodnota tohto mäsa však zasa nepoteší tých, čo poctivo rátajú svoj príjem kalórií. No pre tých ostatných, čo si chcú skrátka len dobre pochutiť na tomto tradičnom pokrme, je to jedna z najlepších možností, ako si prichystať kvalitný obed a potešiť tým aj prípadnú návštevu.

Zaujímavosti a druhy príprav

  • Počuli ste o takzvanej „kačkohusi“? O takom vzácnom hybride kačice pyžmovej? Ako stravníkov vás môže zaujímať, že táto takzvaná Barbarie má minimálny obsah tuku a pritom vysoký podiel mäsa.
  • V prípade klasickej kačice zasa platí, že mäso zo samičiek je viac šťavnaté, zatiaľ čo mäso zo samcov má zasa výraznejšiu chuť.
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt kačica a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt kačica ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt kačica práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt kačica v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad -, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Kenwood, kukuričné trubičky, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Kačica - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia