Billa - karfiol v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt karfiol plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na karfiol a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt karfiol za výhodnú cenu 0,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok karfiol chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Karfiol 1 ks - bežná cena 1,99  
0,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Karfiol v letákoch Billa

 

Karfiol - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt karfiol a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt karfiol ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt karfiol práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt karfiol v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, KON-RAD, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Korunní, Kenwood, kukuričné trubičky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – karfiol

Najnovšie letáky