Billa - kefa v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt kefa plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na kefa a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Kefa - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
WC kefa s držiakom - 15 × 12 × 36 cm 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
3,49 €
Billa
 
Billa
Kefa na čistenie - 16 × 7 × 3,5 cm 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
1,59 €
Billa
 
Billa
Kefka na riad - dĺžka 27 cm 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
1,39 €
Billa
 
Billa
Kefky na ruky - 15,1 × 4 × 20 cm 2 ks/1 bal.   NEPLATNÝ LETÁK
1,49 €
Billa
 
Billa
Aquafresh - detský balíček zubná pasta + kefka 1 bal.   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt kefa a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt kefa ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt kefa práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt kefa v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, Avon, Oriflame, Metro, Bauhaus, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Kenwood, kukuričné trubičky, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Kefa - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia