Kika - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Kika

Kika predáva kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov zodpovedajúcich trendom moderného bývania. Na Slovensku má päť prevádzok, okrem toho pôsobí aj v ďalších európskych krajinách. Plánujete prerobiť svoj domov či ho aspoň oživiť novým doplnkom? Inšpirujte sa aktuálnym letákom Kika. Vychádza niekoľkokrát do roka. Nájdite niečo, čo "pristane" vášmu domovu.

Prečo nakupovať v Kika?

Zháňate niečo nové do svojho interiéru, prípadne exteriéru? Máte radi široký výber? V takom prípade zamierte do predajní Kika. Ešte predtým si však otvorte leták, aby ste vedeli, aký sortiment je v akcii. Sledujte zľavy, aj keď aktuálne nič nehľadáte. Možno vás akčný leták Kika presvedčí, že vzhľadom na atraktívnu cenu sa vám aj napriek tomu kúpa oplatí. A ak si ani tak nevyberiete? Minimálne sa inšpirujete a budete vedieť, čo je v interiérovom dizajne "in".

V obchode Kika kúpite nielen nábytok do akejkoľvek miestnosti, ale aj dekorácie, doplnky, osvetlenie, vybavenie na záhradu a mnoho ďalších vecí z oblasti moderného bývania.

Môžete preferovať akýkoľvek dizajnový štýl, v predajniach Kika si prídete na svoje. Páči sa vám ultramoderný štýl, retro, klasika alebo atypická extravagancia? Kika splní vaše sny o štýlovom bývaní bez toho, aby ste v nej nechali celú výplatu. A to najmä vtedy, ak bude vybraný tovar akurát v zľave. Oceníte aj rozsiahly servis – dodanie a montáž tovaru, zapožičanie dodávky na prepravu, odvoz starého nábytku, 3D plánovanie a podobne. Čo nové si zaobstaráte do svojej domácnosti? Nahliadnite do aktuálneho letáku Kika plného zliav. Na webe Kompas Zliav je vo vysokej kvalite, takže ho nebudete musieť zložito lúštiť. Užívajte si výhodné nákupy v Kika.

Lokácie a prevádzková doba Kika

Na Slovensku má Kika päť prevádzok – v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach. Otváracia doba je väčšinou od 10:00 (cez víkendy od 9:00) do 20:00. Adresy predajní nájdete na webe www.kika.sk. Prelistujte si tematické letáky Kika, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.