Kika - predajne a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu Kika, vrátane lokalít obchodu Kika a otváracích hodín obchodu Kika. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod Kika.


O spoločnosti Kika

Kika predáva kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov zodpovedajúcich trendom moderného bývania. Na Slovensku má päť prevádzok v mestách Bratislava, Poprad, Nitra, Banská Bystrica a Košice, a okrem toho pôsobí aj v ďalších európskych krajinách. Plánujete prerobiť svoj domov či ho aspoň oživiť novým doplnkom? Inšpirujte sa aktuálnym letákom Kika, ktorý vychádza niekoľkokrát do roka. Nájdite v ňom nábytok, doplnky a veci, čo pristanú vášmu domovu. Leták Kika je plný výhodných nákupov, nájdete v ňom vždy aktuálne zľavy a akcie, z ktorých bude mať radosť aj vaša peňaženka.

Prečo nakupovať v Kika?

Zháňate niečo nové do svojho interiéru alebo exteriéru? Máte radi široký výber? V takom prípade zamierte do predajní Kika, ktoré vám ponúkajú široký sortiment tovaru, medzi ktorým nájdete kuchyne, kúpeľne, postele a veľa nábytku a doplnkov, ktoré sa skvelo hodia do každej domácnosti. Ešte predtým si však otvorte leták, aby ste vedeli, aký sortiment je v akcii. Sledujte zľavy a výpredaje, aj keď aktuálne nič nehľadáte. Možno vás akčný leták Kika presvedčí, že vzhľadom na atraktívnu cenu sa vám aj napriek tomu kúpa oplatí. A ak si ani tak nevyberiete? Minimálne sa inšpirujete a budete vedieť, čo je v interiérovom dizajne "in".

V obchode Kika kúpite nielen nábytok do akejkoľvek miestnosti, ale aj dekorácie, doplnky, osvetlenie, vybavenie na záhradu a mnoho ďalších vecí z oblasti moderného bývania.

Môžete preferovať akýkoľvek dizajnový štýl, v predajniach Kika si prídete na svoje, a vyberať môžete aj v e-shope https://www.kika.sk. Páči sa vám ultramoderný štýl, retro, klasika alebo atypická extravagancia? Kika splní vaše sny o štýlovom bývaní bez toho, aby ste v nej nechali celú výplatu. A to najmä vtedy, ak bude vybraný tovar akurát v zľave. Oceníte aj rozsiahly servis – dodanie a montáž tovaru, zapožičanie dodávky na prepravu, odvoz starého nábytku, 3D plánovanie a podobne. Čo nové si zaobstaráte do svojej domácnosti? Nahliadnite do aktuálneho letáku Kika plného zliav a výpredajov. Na webe Kompas Zliav je vo vysokej kvalite, takže ho nebudete musieť zložito lúštiť. Užívajte si výhodné nákupy v Kika.

Lokácie a prevádzková doba Kika

Na Slovensku má Kika päť prevádzok – v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach. Otváracia doba je väčšinou od 10:00 (cez víkendy od 9:00) do 20:00. Adresy predajní nájdete na webe https://www.kika.sk. Prelistujte si aj tematické letáky Kika, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.