Kinder - akcie a zľavy

Hľadáte akcie a zľavy na produkt Kinder? Veľa času zrejme strávite rozmýšľaním nad tým, ako ušetriť peniaze pri nakupovaní produktov ako je Kinder. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých letákov s výbornými cenami produktu Kinder.

Produkt Kinder je napríklad aktuálne k dispozícii za zvýhodnenú cenu v obchode Billa. Môžete ho kúpiť za 0,65 € a táto akcia platí od 18.5. do 24.5.2022

Produkt Kinder je aktuálne na niekoľkých miestach v špeciálnej ponuke a je možné ho kúpiť za zníženú cenu v obchode Billa, Lidl, Metro. Za vôbec najnižšiu cenu môžete Kinder kúpiť v obchodoch Metro, v práve prebiehajúcej akcii tam stojí 0,31 €.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kinder čokoláda 50 g - bežná cena 0,79  
0,65 €
Lidl
 
Lidl
Maxi King -  

*

1,69 €
Lidl
 
Lidl
Kinder bueno - rôzne druhy  

*

1,75 €
Lidl
 
Lidl
Kinder Pingui -  

*

2,99 €
Lidl
 
Lidl
KINDER Čokoláda -  

*

2,99 €
arrow
 
Aktuálne letáky
 
Kinder - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kinder Joy - oblátkové guľôčky v mliečnom kréme 20 g bežná cena 1,19   NEPLATNÝ LETÁK
0,95 €
Billa
 
Billa
Kinder Bueno plnené oblátky v mliečnej čokoláde rôzne druhy 43 g - bežná cena 0,79   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Kinder mliečny rez - 28 g bežná cena 0,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,39 €
Billa
 
Billa
Kinder Mikuláš čokoládová figúrka 110 g - bežná cena 3,29 Do vypredania zásob   NEPLATNÝ LETÁK
2,59 €
Billa
 
Billa
Kinder JOY oblátkové guľôčky v kréme s prekvapením 20 g - bežná cena 1,19   NEPLATNÝ LETÁK
0,95 €
arrow
 

Získajte najlepšie zlavy s nami
Na webe Kompas Zliav vieme o všetkých zľavách, akciách a ponukách na produkt Kinder. Vieme nájsť najlepšie zľavy a vy tak budete prví, ktorí budú informovaní o tom, keď bude Kinder v akcii. A to znamená, že môžete neuveriteľne ušetriť na vašich nákupoch. Pozrite si len, koľko by vám mohli ušetriť naše letáky s ponukou zliav na produkt Kinder.

Skontrolujte si cenu produktu Kinder u vašich obľúbených predajcov
Ak chcete ušetriť peniaze, jednoducho kliknite na ktorýkoľvek leták a pozrite si aktuálnu cenu produktu u vášho obľúbeného predajcu Lidl, Billa, Metro, COOP Jednota, Sama, Milk AGRO, Potraviny KORUNA. Pre uľahčenie hľadania akcií môžete vyfiltrovať iba letáky od konkrétnych značiek. Nezabudnite, že na stránkach Kompas Zliav si môžete pozrieť zľavy na množstvo ďalších produktov. Pozrite si úžasné akcie, ktoré máme a začnite šetriť na nákupoch. Máme všetky letáky a akcie od najlepších predajcov na Slovensku, a môžete tak ľahko porovnať vaše obľúbené obchody a zistiť, kde ušetríte najviac peňazí. Tu na webe Kompas Zliav je to rýchle a jednoduché.

Pozrite si ďalšie letáky!
Pozrite si aktuálne letáky a akcie na vaše obľúbené produkty, ako napríklad 2-sedák, 3-sedák, 3Bit, 7 Days, 7-zónova penová matrac. U nás na webe Kompas Zliav nájdete všetko na jednom mieste, skvelé zľavy sú na dosah - stačí len pár kliknutí. Navštevujte nás pravidelne - neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb a pridávame nové letáky a akcie, s ktorými získate tie najvýhodnejšie ceny!

Podobné produkty


Kinder - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia