Billa - Kinder Bueno v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Kinder Bueno plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Kinder Bueno a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Kinder Bueno za výhodnú cenu 0,69 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok Kinder Bueno chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kinder Bueno plnené oblátky rôzne druhy 43 g/39 g - bežná cena 0,85 Akciová ponuka platí do 29. 6. 2022  
0,69 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Kinder Bueno - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kinder Bueno plnené oblátky v mliečnej čokoláde rôzne druhy 43 g - bežná cena 0,79   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Kinder Bueno Mini plnené oblátky 108 g - bežná cena 2,19 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,75 €
Billa
 
Billa
Kinder bueno - plnené oblátky rôzne druhy 43 g/39 g bežná cena 0,79   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Kinder Bueno mini - plnené oblátky 108 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,99 €
Billa
 
Billa
Kinder Bueno mini - plnené oblátky 108 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,75 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Kinder Bueno a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Kinder Bueno ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Kinder Bueno práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Kinder Bueno v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Potraviny KORUNA, COOP Jednota, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Kenwood, kukuričné trubičky, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Kinder Bueno - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia