Merkury Market - koberec v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Merkury Market na produkt koberec plátné od 1.7.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Merkury Market na koberec a ušetrite tak svoje peniaze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Merkury Market
 
Merkury Market
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Koberec v letákoch Merkury Market

 

Koberec - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Merkury Market na produkt koberec a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Merkury Market na produkt koberec ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt koberec práve v obchode Merkury Market, môžete vyhľadávať akcie na produkt koberec v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, Asko Nábytok, Sconto nábytok, JYSK, IKEA, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: kuracie krky, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, Křemešník, Kúsky tvarohu, kelímok z cukrovej trstiny, krupicová kaša, kryt pružín. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – koberec

Najnovšie letáky