Billa - Kofola v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Kofola plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Kofola a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Kofola za výhodnú cenu 0,75 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok Kofola chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Kofola však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Metro, kde stojí 0,49 €.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kofola - 0,5 l V akciovej ponuke aj Kofola, plechovka 0,5 l za 0,69 €/1 l = 1,380 € + záloh za plechovku a fľašu 0,15 €*  
0,79 €
Billa
 
Billa
Kofola Original 1,5 l s Billa Bonus - bežná cena 1,09 1 l = 0,727 € + záloh za fľašu 0,15 €*  
0,75 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky

Leták Billa

Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa

Leták Billa

Leták Billa - 30.5.2022 - 26.6.2022.
30.5. - 26.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 
Kofola - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kofola - rôzne druhy 0,5 l   NEPLATNÝ LETÁK
0,75 €
Billa
 
Billa
Kofola - Original 2 l bežná cena 1,29   NEPLATNÝ LETÁK
0,75 €
Billa
 
Billa
Kofola - Original 1,5 l bežná cena 1,09 V predajni Valaská bežná cena 1,15 €/-48 %   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Kofola - Original 2 l bežná cena 1,29   NEPLATNÝ LETÁK
0,75 €
Billa
 
Billa
Kofola - Original 1,5 l bežná cena 1,09 1 l = 0,727 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,79 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow

Kofola

Kto z nás v živote nevypil aspoň jeden pohár Kofoly. Je to akýsi symbol najobľúbenejšieho nealkoholického nápoja, ktorý má navyše tradíciu a pôvod v Československu. „Našincom“ je preto veľmi dobre známa a väčšina z nás si ju s obľubou vychutnáva, príjemne osvieži, účinne zaženie smäd a ide o skvelú alternatívu v prípade, ak sa chcete vyhnú konzumácii alkoholických nápojov. Veď je to práve Kofola, ktorá najlepšie osvieži a nabudí nás aj počas horúcich letných mesiacov.

Má originálnu receptúru, ktorá v istej miere zostáva výrobným tajomstvom, hoci všeobecne sa s ňou spájajú tieto ingredencie- výťažky čerešní, jabĺk, ríbezlí, spoločne s bylinnou arómou. Kvôli intenzívnejšej chuti samozrejme nechýba ani cukor či sirup s vysokým obsahom fruktózy a karamel.  Obsahuje kofeín. Od roku 2004 sa ale na trhu začali objavovať tie najrôznejšie príchute a v súčasnosti poznáme tieto druhy Kofoly: Citrus, Light/bez cukru, Višňová, Bylinková, Vanilková, Marhuľová, Melónová, Malinová, Čierna ríbezľa, Ostružina, Grep, Ananás.

Myslíte si, že výrobca Kofoly je zodpovedný „len“ za výrobu klasickej Kofoly a tieto alternatívy s rozmanitými príchuťami? Málokto možno vie, že v skutočnosti táto značka vlastní aj ďalšie populárne a dobre známy produkty zo segmentu nealkoholických nápojov. Spomeňme Rajec, Kláštornú, Vineu, Ondrášovku, Korunní, Jupí a Jupík, Royal Crown, Semtex, Leros, Rauch či nápoj Orangina.

Kvôli typicky čiernemu vzhľadu Kofoly si ju spájame, respektíve radíme do kategórie nápojov, kam by sme zaradili ešte Coca-Colu alebo Pepsi. Tieto dva nápoja sú vlastne dodnes jej hlavnými rivalmi a minimálne tá vizuálna podoba nie je náhodná. Pretože Kofolu sme začali vyrábať už v Československu a malo ísť práve o náhradu či tamojšiu alternatívu americkej Coca-Coly a Pepsi. História a vznik Kofoly teda siaha do čias komunizmu a treba priznať, že jej ingrediencie ako aj samotná chuť sú skutočne originálne a najmä v týchto dobách, kedy nebolo možné kúpiť fľašu Coly, sa v Československu táto „náhrada“ tešila masovej popularite. A obľúbená je dnes, v súčasnosti však práve z dôvodu jej unikátneho zloženia.

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Kofola a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Kofola ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Kofola práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Kofola v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, Terno, Metro, KON-RAD, FRESH, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Kenwood, kukuričné trubičky, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Kofola - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia