Billa - koktejlové paradajky v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt koktejlové paradajky plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na koktejlové paradajky a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt koktejlové paradajky za výhodnú cenu 1,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok koktejlové paradajky chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Rajčiaky cherry Sunstream 250 g/1 bal. - bežná cena 2,29  
1,49 €
Billa
 
Billa
Rajčiaky cherry pohár 250 g/1 bal. - bežná cena 2,49  
1,59 €
Billa
 
Billa
Rajčiaky cherry strapcové 500 g/1 bal. - bežná cena 2,49  
1,59 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Koktejlové paradajky v letákoch Billa

 

Koktejlové paradajky - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt koktejlové paradajky a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt koktejlové paradajky ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt koktejlové paradajky práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt koktejlové paradajky v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Terno, Metro, COOP Jednota, Kraj, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, kuracie krky, keramický trpaslík, KÜHNE, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Korunní, Kenwood, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – koktejlové paradajky

Najnovšie letáky