Billa - koláč v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt koláč plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na koláč a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Koláč - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Koláčik pomaranč-čokoláda 74 g - bežná cena 0,55   NEPLATNÝ LETÁK
0,39 €
Billa
 
Billa
Koláč mix 75 g - bežná cena 0,79   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Taliansky koláč Ciao Ciao al Cacao - 350 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,99 €
Billa
 
Billa
Taliansky kysnutý koláč Treccia - 300 g   NEPLATNÝ LETÁK
2,59 €
Billa
 
Billa
Koláč mix - 75 g bežná cena 0,59 1 kg = 7,867 € Do vypredania zásob, cena s Billa kartou   NEPLATNÝ LETÁK
0,45 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt koláč a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt koláč ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt koláč práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt koláč v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Korunní, Kenwood, kukuričné trubičky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Koláč - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia