Billa - králičie mäso v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt králičie mäso plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na králičie mäso a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Králičie mäso - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Králik mladý celý chladený vákuovo balený cena za 1 kg - bežná cena 6,79   NEPLATNÝ LETÁK
5,59 €
Billa
 
Billa
Králik mladý celý chladený vákuovo balený cena za 1 kg - bežná cena 6,79   NEPLATNÝ LETÁK
5,99 €
Billa
 
Billa
Králik mladý celý vákuovo balený cena za 1 kg - bežná cena 7,29   NEPLATNÝ LETÁK
5,99 €
Billa
 
Billa
Králik mladý - chladený vákuovo balený cena za 1 kg bežná cena 6,99   NEPLATNÝ LETÁK
5,79 €
Billa
 
Billa
Králik mladý - celý vákuovo balený chladený cena za 1 kg bežná cena 6,99   NEPLATNÝ LETÁK
5,69 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt králičie mäso a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt králičie mäso ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt králičie mäso práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt králičie mäso v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad -, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Kenwood, kukuričné trubičky, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Králičie mäso - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia