Billa - kuracie krídla v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt kuracie krídla plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na kuracie krídla a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt kuracie krídla za výhodnú cenu 2,79 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok kuracie krídla chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kuracie krídla Mäsiarov výber v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 3,39  
2,79 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Kuracie krídla - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kuracie krídla Hydina Slovensko v ochrannej atmosfére chladené cena za 1 kg - bežná cena 2,55   NEPLATNÝ LETÁK
1,79 €
Billa
 
Billa
Farmárske kuracie krídla Hydina Slovensko cena za 1 kg - bežná cena 2,69   NEPLATNÝ LETÁK
2,09 €
Billa
 
Billa
Kuracie krídla Hydina Slovensko chladené cena za 1 kg - bežná cena 2,69   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
Kuracie krídla Mäsiarov výber v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 3,19   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
Billa
 
Billa
Kuracie krídla Mäsiarov výber v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 3,19   NEPLATNÝ LETÁK
2,59 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt kuracie krídla a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt kuracie krídla ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt kuracie krídla práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt kuracie krídla v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, KON-RAD, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Korunní, Kenwood, kukuričné trubičky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Kuracie krídla - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia